• Bouwpunt De Witte

    Oosterzelesteenweg 121 - 123, 9230 Wetteren
    T +32 (0)9 369 48 88
    E info@bouwpuntdewitte.be

    Openingsuren Wetteren Magazijn

    Maandag - vrijdag 6u30 - 18u00
    Zaterdag 8u - 12u

    Openingsuren Wetteren Toonzaal

    Maandag - vrijdag 8u - 18u00
    Zaterdag 8u - 12u

    Openingsuren Genk OUTLET

    Maandag - vrijdag 8u - 12u en 13u - 18u
    Zaterdag 8u - 12u en 13u - 17u

    Marcel Habetslaan 18 - 3600 Genk
    +32 (0)479 24 72 77

    Openingsuren BOUWVERLOF

    10,11,12 Juni open van 8 tot 17 u
    13 tot 25 Juni gesloten
    26 tot 31 Juni open van 8 tot 17 u

Algemeen
info@bouwpuntdewitte.be 09 369 48 88
Ruwbouw (Benny)
verkoop@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 84
Tuin en terras (Ann)
tuin@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 81
Tegels (Marie-Christine)
tegels@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 80
Isolatie (An)
isolatie@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 82
Dakmaterialen, gevelbeplating en dakramen ( Frederik )
dak@bouwpuntdewitte.be 09 369 11 78
Shop - Doe Het Zelf (Sandy)
doehetzelf@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 83
Transport (Christophe)
transport@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 88
Magazijn (Michiel)
magazijn@bouwpuntdewitte.be 09 365 64 85
Site Genk (Nikolas)
genk@bouwpuntdewitte.be 0479 24 72 77
Directie
directie@bouwpuntdewitte.be