• Bouwpunt De Witte

    Oosterzelesteenweg 121 - 123, 9230 Wetteren
    T+32 (0)9 369 48 88
    Einfo@bouwpuntdewitte.be

    Openingsuren Wetteren Magazijn

    Maandag - vrijdag 7u00 - 17u30
    Zaterdag 8u - 12u

    Openingsuren Wetteren Toonzaal

    Maandag - vrijdag 8u - 17u30
    Zaterdag 8u - 12u

Bouwpunt De Witte Wenst je prettige feesten!

Tijdens de feestdagen zijn we:

23 - 24 - 25 decGesloten
26 - 27 - 28 decOpen van 8u tot 17u
30 - 31 dec - 1 janGesloten

Algemeen
info@bouwpuntdewitte.be09 369 48 88
Ruwbouw (Benny)
verkoop@bouwpuntdewitte.be09 365 64 84
Tuin en terras (Ann)
tuin@bouwpuntdewitte.be09 365 64 81
Tegels (Marie-Christine)
tegels@bouwpuntdewitte.be09 365 64 80
Isolatie (An)
isolatie@bouwpuntdewitte.be09 365 64 82
Dakmaterialen, gevelbeplating en dakramen ( Frederik )
dak@bouwpuntdewitte.be09 369 11 78
Shop - Doe Het Zelf (Anthony)
doehetzelf@bouwpuntdewitte.be09 365 64 83
Transport (Christophe)
transport@bouwpuntdewitte.be09 365 64 88
Magazijn (Michiel)
magazijn@bouwpuntdewitte.be09 365 64 85
Site Genk (Nikolas)
genk@bouwpuntdewitte.be0479 24 72 77
Directie
directie@bouwpuntdewitte.be