• Bouwpunt De Witte

    Oosterzelesteenweg 121 - 123, 9230 Wetteren
    T+32 (0)9 369 48 88
    Einfo@bouwpuntdewitte.be

    Openingsuren Wetteren

    Maandag - vrijdag 7u. - 18u.
    Zaterdag 8u. - 12u. (outlet tegels open tot 17u.)

    Openingsuren Bouwstocks Genk

    Maandag - Vrijdag : 8u. - 12u. en 13u - 18u
    Zaterdag : 8u - 12u en 13u - 15u30
    Telephone: +32 (0)479 24 72 77
    E-mail: info@bouwstocks.be
    www: https://bouwstocks.be

Open tijdens het paasverlof van 8u tot 18u

Algemeen
info@bouwpuntdewitte.be09 369 48 88
Ruwbouw (Benny)
verkoop@bouwpuntdewitte.be09 365 64 84
Tuin en terras (Ann)
tuin@bouwpuntdewitte.be09 365 64 81
Tegels (Marie-Christine)
tegels@bouwpuntdewitte.be09 365 64 80
Isolatie (An)
isolatie@bouwpuntdewitte.be09 365 64 82
Dakmaterialen (Bert)
dak@bouwpuntdewitte.be09 369 11 78
Shop - Doe Het Zelf (Anthony)
doehetzelf@bouwpuntdewitte.be09 365 64 83
Sidings (Laurent)
sidings@bouwpuntdewitte.be09 365 64 89
Transport (Christophe)
transport@bouwpuntdewitte.be09 365 64 88
Magazijn (Tim)
magazijn@bouwpuntdewitte.be09 365 64 85
Site Genk (Nikolas)
genk@bouwpuntdewitte.be0479 24 72 77
Directie
directie@bouwpuntdewitte.be